Siedziba

Adres rejestrowy:

Fundacja Studencka "Młodzi - Młodym"
Bór 116
42-202 Częstochowa

Gmina: Częstochowa

Powiat: Częstochowa

Województwo: śląskie

Brak informacji o dostępności dla osób niepełnosprawnych.

Brak możliwości wizyt osobistych.

Szybki kontakt

tel: 602 397 831, 795 795 747

faks: 34 362 90 57

e-mail: fs...@wp.pl kliknij adres e-mail, aby zobaczyć go w całości

Dane rejestrowe

Forma prawna: fundacja

KRS: 0000270261

REGON: 24062913700000

NIP: 949-20-44-231

Rok powstania: 2007

Organizacja pożytku publicznego od 2008 roku.

Wesprzyj nas finansowo

Przekaż 1% podatku

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, której można przekazać 1% podatku - wystarczy, że w rocznym zeznaniu podatkowym wpiszesz nasz numer KRS: 0000270261. Więcej informacji jak przekazać 1% podatku tutaj.

Wpłać darowiznę

Darowiznę możesz odliczyć od dochodu. Więcej informacji jak wpłacić darowiznę tutaj.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać numer konta do wpłaty darowizny.

Wizytówka

Fundacja Studencka "Młodzi - Młodym"

Misja
Misją Fundacji Studenckiej "Młodzi - Młodym" jest szeroko rozumiana pomoc ludziom młodym pokrzywdzonym przez zjawiska losowe t.j. wypadki, schorzenia wrodzone, ale również FSMM promuje osoby zdolne, aktywne, które nie są w stanie rozwijać swoich talentów ze względu na brak środków pieniężnych. Fundacja posiada dość szerokie pole działania, które jest bliżej sprecyzowane w dziesięciu celach statutowych.
Cele można znaleźć w statucie FSMM dostępnym na stronie www.mlodzi-mlodym.pl

Prowadzone działania
Fundacja Studencka "Młodzi - Młodym" od początku swojego istnienia aktywnie działa, rozwija się by pomagać innym. W ramach celów statutowych. pomagamy ludziom młodym, uczniom, studentom poszkodowanym nie tylko przez zjawiska losowe. Wspieramy także osoby zdolne ambitne, które ze względu na brak środków finansowych nie mogą rozwijać swoich zainteresowań i talentów. Nasze kilkuletnie doświadczenie, wykorzystujemy w organizowanych akcjach, jednocześnie akcję te rozwijają Nas i wzbogacają o nowe doznania, które zachęcają Nas do dalszych działań. Cieszymy się z każdego sukcesu, natomiast napotkane trudności wzmacniają Nas i mobilizują do dalszej pracy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi naszych celów działamy w zakresie kultury, sztuki, sportu, pomagając dzieciakom, osobą niepełnosprawnym, jednocześnie wspieramy ludzi młodych i zdolnych, ich talent, nie zapominając również o zwierzakach. Organizowane przez nas akcje, eventy, zloty cieszą się dużym zainteresowaniem. Warto, także wspomnieć o imprezach klubowych wspierających młodzież, których na koncie mamy kilkadziesiąt, a realizowanych w takich klubach jak Genesis, Don Kichot czy Paradoks. Rosną również nasi podopieczni, obecnie pod skrzydłami fundacji mamy osiem osób, i z roku na rok przybywają nowi podopieczni. Poprzez Nasze działania staramy się również wspierać najbliższe środowisko osób bliskich naszemu sercu jakimi są Częstochowianie, kładąc duży nacisk m.in. na akcje „Zatrzymaj 1% w Częstochowie”. Działamy również w sferze pozyskiwania środków pochodzących m.in. z funduszy europejskich pisząc projekty z EFS i FIO, a także z Urzędu Miasta Częstochowy

Najnowsze wiadomości na ngo.pl

Najnowsze ogłoszenia na ngo.pl

Obszary działań, odbiorcy działań

Sprawozdania

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja nie prowadzi działalności gospodarczej.

Struktura

Jednostki nadrzędne:

Jednostki podrzędne:

Przynależność do związków, porozumień, sieci:

Ludzie

Zarząd

Administratorzy profilu w bazy.ngo.pl

Grantodawcy, donatorzy, sponsorzy