Promujesz działania Twojej organizacji

Bazy.ngo.pl to najpopularniejsze, stale aktualizowane źródło wiedzy o stowarzyszeniach i fundacjach. Codziennie kilka tysięcy internautów szuka tu informacji. Wśród nich - potencjalni sponsorzy, grantodawcy, podatnicy chcący przekazać darowiznę lub 1% podatku, dziennikarze, wolontariusze poszukujący miejsca do działania.

Bazy.ngo.pl odwiedza miesięcznie 230000 użytkowników. Średnio dziennie notujemy blisko 22000 odsłon. Profile z bazy mają stale wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google.

Jeśli ktoś szuka Twojej organizacji, placówki czy instytucji w internecie - na pewno trafi do bazy.ngo.pl. Od Ciebie zależy, jakie informacje tutaj znajdzie.

Gromadzisz informacje o organizacji w jednym miejscu

Profil w bazy.ngo.pl jako strona internetowa Twojej organizacji

Twoja organizacja, placówka, instytucja nie ma strony internetowej? Taką funkcję może spełniać profil w bazie. Wszystkie informacje, które umieścisz w bazie i portalu ngo.pl, dostępne są pod jednym, unikalnym adresem http, a profil - na wysokich pozycjach w wyszukiwarkach internetowych, takich jak Google.

Prosty i szybki sposób informowania o działaniach Twojej organizacji

Chcesz regularnie informować o działaniach Twojej organizacji? Możesz to robić dodając wiadomości i ogłoszenia w portalu ngo.pl. W ciągu jednego dnia strony portalu odwiedza 30000 użytkowników. Dodatkowo, wiadomości są rozsyłane w formie e-mailowego newslettera na 40000 skrzynek. Jest to więc prosty, szybki i skuteczny sposób informowania o prowadzonych działaniach i zaproszenia do udziału w nich. Podczas dodawania wiadomości i ogłoszeń na stronie moje.ngo.pl połącz je w sekcji "dane organizatora" z profilem Twojej organizacji, placówki czy instytucji, a zostaną w nim automatycznie wyświetlone.

Integracja z popularnymi portalami społecznościowymi

Prowadzisz profil organizacji na Facebooku, Twitterze lub kanał na YouTube? Umieść ich adresy w profilu Twojej organizacji, placówki, instytucji, a publikowane tam treści będą widoczne również w profilu bazy.ngo.pl.

To wszystko bezpłatnie!

Budujesz wiarygodność organizacji

Aktualne informacje w bazie uwiarygodniają działalność Twojej organizacji, placówki, instytucji oraz odpowiadają na wymóg jawności działań stowarzyszeń i fundacji.

Wielu grantodawców i sponsorów, podejmując decyzję o wsparciu finansowym sprawdza, jakie informacje znajdują się w bazy.ngo.pl.

Możesz podziękować za wsparcie

W profilu możesz umieścić informacje o sponsorach i grantodawcach Twojej organizacji, placówki czy instytucji i w ten sposób podziękować im za wsparcie.

Śpisz spokojnie - my dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych

Dane Twojej organizacji, placówki, instytucji nie są wykorzystywane ani udostępniane do celów komercyjnych, a adresy e-mail publikowane w profilu - zabezpieczone przed ich kopiowaniem.